ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Η παρακάμερα από την φιέστα τίτλου του Ολυμπιακού (vid)
Τα πλάνα από την αναμέτρηση με τον Φάρο και η απονομή του τροπαίου στο μπάσκετ![Η παρακάμερα από την φιέστα τίτλου του Ολυμπιακού (vid)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/05/osfpbasketgynaikes.jpg)
Σε εύκολο περίπατο μετέτρεψε τον δεύτερο τελικό του πρωταθλήματος μπάσκετ στην Α1 Γυναικών ο Ολυμπιακός. Κέρδισε με 86-59 μέσα στο Κερατσίνι τον τοπικό Φάρο και σήκωσε την κούπα της πρωταθλήτριας Ελλάδος για τρίτη συνεχόμενη χρονιά.
Οι παίκτριες του Κώστα Μίσσα πανηγύρισαν έξαλλα με τον κόσμο και η κάμερα του osfp.gr, κατέγραψε όλες τις στιγμές από τον τελευταίο αγώνα του πρωταθλήματος.