MEDIA
MasterChef 4: «Εδώ ο κόσμος καίγεται και το…»
Η κόντρα του Γιώργου και της Κατερίνας καλά κρατεί. Στο αποψινό επεισόδιο και στο MasterChef 4 και ο 29άχρονος σεφ χρησιμοποίησε μια γνωστή λαϊκή φράση για να περιγράψει την κατάσταση. Η Κατερίνα στο Mystery Box αποφάσισε να πάρει λίγα υλικά για να έχει περισσότερο χρόνο κι όταν μιλούσε στην κάμερα είπε ότι απολάμβανε την ησυχία....![MasterChef 4: «Εδώ ο κόσμος καίγεται και το…»](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/03/Master-6.jpg)
Η κόντρα του Γιώργου και της Κατερίνας καλά κρατεί. Στο αποψινό επεισόδιο και στο MasterChef 4 και ο 29άχρονος σεφ χρησιμοποίησε μια γνωστή λαϊκή φράση για να περιγράψει την κατάσταση.
Η Κατερίνα στο Mystery Box αποφάσισε να πάρει λίγα υλικά για να έχει περισσότερο χρόνο κι όταν μιλούσε στην κάμερα είπε ότι απολάμβανε την ησυχία.
Ωστόσο η κάμερα πήγε δίπλα που μαγείρευε ο Γιώργος, ο οποίος είπε χαρακτηριστικά και με όλο νόημα τη γνωστή φράση: «Εδώ ο κόσμος καίγεται και το… χτενίζεται».
MasterChef 4 spoiler 25/3: Αυτός είναι ο νικητής του Mystery Box ; (pic)
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.