ΠΑΡΑFOOTBALL
ΠΑΟΚ: Από δανεισμό σε… δανεισμό ο νέος Πέλκας!
Είναι η αποκάλυψη της χρονιάς στην Σούπερ Λιγκ 2! Στην πρώτη του χρονιά ως άνδρας αριθμεί 16 ματς, 8γκολ και 2 ασίστ με την ΑΕ Καραϊσκάκης. «Βαφτίστηκε» ήδη ο upcoming Πέλκας.![ΠΑΟΚ: Από δανεισμό σε… δανεισμό ο νέος Πέλκας!](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/04/Xatzistravos-PAOK.jpg)
Είναι η αποκάλυψη της χρονιάς στην Σούπερ Λιγκ 2! Στην πρώτη του χρονιά ως άνδρας αριθμεί 16 ματς, 8 γκολ και 2 ασίστ με την ΑΕ Καραϊσκάκης. «Βαφτίστηκε» ήδη ο upcoming Πέλκας.
Θεωρητικά, έχει «κλειδώσει» θέση για την προετοιμασία της επόμενης χρονιάς.
Πρακτικά, όπως έντονα φημολογείται, ο ΠΑΟΚ έχει ήδη τάξει τον Ζήση Χατζηστραβό στην Λαμία!!!
Έτσι «επένδυση» στις ακαδημίες γίνεται, αναρωτιέται η στήλη των παρασκηνίων στο Sportime του Σαββάτου.