ΧΑΝΤΜΠΟΛ
ΒΟΜΒΑ! Η ΑΕΚ άρπαξε δυο παίκτες από τον Ολυμπιακό
Τεράστια μεταγραφική… βόμβα έσκασε η ΑΕΚ στο χάντμπολ, καταφέρνοντας να κλείσει δύο βασικούς παίκτες της ομάδας του Ολυμπιακού. Συγκεκριμένα, όπως έγινε γνωστό, ο Δημήτρης Τζήρας, όσο και ο Πάτρικ Λέμος συμφώνησαν σε όλα με την ΑΕΚ και θα φορέσουν τη νέα χρονιά τη φανέλα της. ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: AΕΚ: Nέο συμβόλαιο στον Δημητρούλια! Ο Λέμος είχε...![ΒΟΜΒΑ! Η ΑΕΚ άρπαξε δυο παίκτες από τον Ολυμπιακό](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/05/tziras.jpg)
Τεράστια μεταγραφική… βόμβα έσκασε η ΑΕΚ στο χάντμπολ, καταφέρνοντας να κλείσει δύο βασικούς παίκτες της ομάδας του Ολυμπιακού.
Συγκεκριμένα, όπως έγινε γνωστό, ο Δημήτρης Τζήρας, όσο και ο Πάτρικ Λέμος συμφώνησαν σε όλα με την ΑΕΚ και θα φορέσουν τη νέα χρονιά τη φανέλα της.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: AΕΚ: Nέο συμβόλαιο στον Δημητρούλια!
Ο Λέμος είχε αποχωρήσει και χαιρετήσει την ομάδα του Πειραιά, ωστόσο θα παραμείνει τελικώς στην Ελλάδα, ενώ ο Τζήρας ήταν προτεραιότητα του Ολυμπιακού για παραμονή.
Η ΑΕΚ, μπήκε σφήνα και κατάφερε να… κλέψει τον παίκτη και να τον ντύσει στα χρώματα της, ενισχύοντας το ρόστερ και πετυχαίνοντας πλήγμα στον αντίπαλο της.