ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Χάβος: «Δικαιούμασταν το γκολ»
Ικανοποιημένος από τον βαθμό της ισοπαλίας εμφανίστηκε στις δηλώσεις του ο Μάκης Χάβος, μετά το τέλος της αναμέτρησης με την Ξάνθη στα Πηγάδια. Αναλυτικά τα όσα δήλωσε στην κάμερα της ΕΡΤ: «Σίγουρα ήταν ένα δύσκολο παιχνίδια και για τις δύο ομάδες. Η Ξάνθη ήταν καλύτερη στο πρώτο ημίχρονο, μας βοήθησε η αποβολή της Ξάνθης. Δικαιούμασταν...![Χάβος: «Δικαιούμασταν το γκολ»](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/06/chavos-1.jpg)
Ικανοποιημένος από τον βαθμό της ισοπαλίας εμφανίστηκε στις δηλώσεις του ο Μάκης Χάβος, μετά το τέλος της αναμέτρησης με την Ξάνθη στα Πηγάδια.
Αναλυτικά τα όσα δήλωσε στην κάμερα της ΕΡΤ: «Σίγουρα ήταν ένα δύσκολο παιχνίδια και για τις δύο ομάδες.
Η Ξάνθη ήταν καλύτερη στο πρώτο ημίχρονο, μας βοήθησε η αποβολή της Ξάνθης. Δικαιούμασταν το γκολ και είμαστε χαρούμενοι που το πετύχαμε. Τώρα κοιτάμε το επόμενο παιχνίδι και συνεχίζουμε».