ΠΑΡΑFOOTBALL
ΠΑΣ Γιάννινα: Αποχωρεί ο Αλέξανδρος Νικολιάς
Ο Αλέξανδρος Νικολιάς ανήκει στον Ολυμπιακό. Φέτος δόθηκαν και τα χρήματα, κάτι που σημαίνει οτι η παρουσία του στον ΠΑΣ ολοκληρώθηκε.![ΠΑΣ Γιάννινα: Αποχωρεί ο Αλέξανδρος Νικολιάς](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/07/Nikolias.jpg)
Αθελά του έγινε talk of the town! Η μεταγραφή του στον Ολυμπιακό, πάντως, ήταν κλεισμένη από πέρυσι. Απλώς, φέτος έπεσε το παραδάκι. Και το πλέον σημαντικό;
Όπως αναφέρει η στήλη των παρασκηνίων στο Sportime της Κυριακής, o Αλέξανδρος Νικολιάς δεν πρόκειται να μείνει και του χρόνου στην λίμνη των Ιωαννίνων και στον ΠΑΣ Γιάννινα.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Νικολιάς: Ο Ολυμπιακός, ο ΠΑΣ Γιάννινα και η… επέκταση!