NBA
Η «βασιλική» εμφάνιση του ΛεΜπρόν στη Βοστώνη! (vid)
Μόνος εναντίων όλων ο ΛεΜπρόν Τζέιμς… Μια ακόμα εκπληκτική «παράσταση» έδωσε ο «Βασιλιάς», κόντρα στους Σέλτικς, που ολοκλήρωσε τον αγώνα σημειώνοντας ένα ακόμα triple-double. Σε 36’46” συμμετοχής, ο Τζέιμς σημείωσε 42 πόντους, κατέβασε 10 ριμπάουντ και «τάισε» τους συμπαίκτες του με 10 ασίστ, ενώ έκανε μια «τάπα» και υπέπεσε σε 3 φάουλ και έξι λάθη....![Η «βασιλική» εμφάνιση του ΛεΜπρόν στη Βοστώνη! (vid)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/05/leBron-james.jpg)
Μόνος εναντίων όλων ο ΛεΜπρόν Τζέιμς…
Μια ακόμα εκπληκτική «παράσταση» έδωσε ο «Βασιλιάς», κόντρα στους Σέλτικς, που ολοκλήρωσε τον αγώνα σημειώνοντας ένα ακόμα triple-double.
Σε 36’46” συμμετοχής, ο Τζέιμς σημείωσε 42 πόντους, κατέβασε 10 ριμπάουντ και «τάισε» τους συμπαίκτες του με 10 ασίστ, ενώ έκανε μια «τάπα» και υπέπεσε σε 3 φάουλ και έξι λάθη.
«Βασιλιάς» αλλά… μόνος του ο ΛεΜπρόν! Οι Σελτικς έκαναν το 2-0 (vid)
Δείτε τα highlight του ΛεΜπρόν Τζέιμς, απ’ τον αγώνα με τους Σέλτικς: