Αστέρας Τρίπολης – Άρης: Οι 11άδες των δύο ομάδων
Έτσι παρέταξαν τους Αστέρα Τρίπολης και Άρη, Μίλαν Ράσταβατς και Μίχαελ Ένινγκ για το μεταξύ τους παιχνίδι, στο πλαίσιο της 23ης αγωνιστικής.![Αστέρας Τρίπολης – Άρης: Οι 11άδες των δύο ομάδων](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/02/Asteras_Tripolis_Aris.jpg)
Με την ίδια 11άδα, σε σχέση με το τελευταίο παιχνίδι Κυπέλλου με τον Ατρόμητο, θα παραταχθεί σήμερα (Κυριακή 9/2, 15:00 – Novasports 1 HD) ο Άρης στην Τρίπολη, κόντρα στον Αστέρα (23η αγωνιστική της Super League 1).
Συγκεκριμένα ο Μίχαελ Ένινγκ αποφάσισε να παρατάξει αρχικά την ομάδα του: Κουέστα, Ροζ, Βέλεθ, Δεληζήση, Κόρχουτ, Σάσα, Ματίγια, Γκάμα, Φετφατζίδη, Λάρσον και Ντιγκινί.
Στον πάγκο είναι οι: Έμαν, Σόουζα, Μπα, Μαρτίνες, Τόνσον, Σούντγκρεν, Ντουρμισάι.
Από την πλευρά του ο Μίλαν Ράσταβατς παρέταξε τον Αστέρα με τους Παπαδόπουλο, Τασουλή, Πασαλίδη, Σουάρεθ, Κώτσιρα, Ρίτζις, Μουνάφο, Ιγκλέσιας, Μπαράλες και Μ. Φερνάντεζ.
Στον πάγκο για τους Αρκάδες οι: Νεόφυτος, Μπ. Φερνάντεζ, Βαλιέντε, Ματρικάρντι, Δουβίκας και Ριέρα
Κάντε follow στο Sportime