ΠΑΡΑFOOTBALL
Χάθηκε η ευκαιρία για Γραμμόζη και Λαμπρόπουλο
Ο Δημήτρης Γραμμόζης φέτος με την Ντάρμσταντ έκανε πορεία πρωταθλητισμού. Έφθασε μία ανάσα από τον πάγκο του Αμβούργου, αλλά έμεινε στο ράφι! ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Ανέστης: Βρήκε την Ιθάκη του στη Σουηδία! Όπως αναφέρει το Sportime του Σαββάτου και η στήλη«Παρασκήνια», βρέθηκε ανάμεσα στην δυάδα των candidates στη Νυρεμβέργη, αλλά τελικώς επέλεξαν τον 35χρονο, Ρόμπερτ Κλάους...![Χάθηκε η ευκαιρία για Γραμμόζη και Λαμπρόπουλο](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/08/grammozis.jpg)
Ο Δημήτρης Γραμμόζης φέτος με την Ντάρμσταντ έκανε πορεία πρωταθλητισμού. Έφθασε μία ανάσα από τον πάγκο του Αμβούργου, αλλά έμεινε στο ράφι!
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Ανέστης: Βρήκε την Ιθάκη του στη Σουηδία!
Όπως αναφέρει το Sportime του Σαββάτου και η στήλη«Παρασκήνια», βρέθηκε ανάμεσα στην δυάδα των candidates στη Νυρεμβέργη, αλλά τελικώς επέλεξαν τον 35χρονο, Ρόμπερτ Κλάους που ήταν βοηθός του Νάγκελσμαν στην Λειψία.
Συνάμα, χάθηκε η ευκαιρία και για τον Λαμπρόπουλο που ΄χε προκριθεί ως «εκλεκτός» του Γραμμόζη!