MEDIA
Μπέλλος – Μπέη: Το ζευγάρι του MasterChef θα μαγειρεύει σε εκπομπή!
Ο Δημήτρης Μπέλλος και η Μαρία Μπέη ξεχώρισαν για τις μαγειρικές τους ικανότητες στο Master Chef και μάλιστα έγιναν ζευγάρι μέσα στο παιχνίδι, με τη σχέση τους να συνεχίζεται και μετά από αυτό. Ο Μπέλλος λοιπόν μέσα από το λογαριασμό του στο Instagram ανακοίνωσε ότι τόσο ο ίδιος όσο και η σύντροφός του συμφώνησαν με...![Μπέλλος – Μπέη: Το ζευγάρι του MasterChef θα μαγειρεύει σε εκπομπή!](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/08/Bellos-Bei.jpg)
Ο Δημήτρης Μπέλλος και η Μαρία Μπέη ξεχώρισαν για τις μαγειρικές τους ικανότητες στο Master Chef και μάλιστα έγιναν ζευγάρι μέσα στο παιχνίδι, με τη σχέση τους να συνεχίζεται και μετά από αυτό.
Ο Μπέλλος λοιπόν μέσα από το λογαριασμό του στο Instagram ανακοίνωσε ότι τόσο ο ίδιος όσο και η σύντροφός του συμφώνησαν με τον Alpha και από τη νέα τηλεοπτική σεζόν θα βρίσκονται στην εκπομπή της Σταματίνας Τσιμτσιλή, το «Happy Day».
30.000 live παιχνίδια κάθε μήνα, αμέτρητα στοιχήματα
+21 Παίξε υπεύθυνα
Σύμφωνα με πληροφορίες ο Δημήτρης Μπέλλος θα είναι ο καθημερινός σεφ του «Happy Day» με τις βασικές συνταγές, ενώ η Μαρία Μπέη θα αναλάβει συμβουλευτική μαγειρική για νεαρές νοικοκυρές.
ΜΗ ΧΑΣΕΤΕ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ