ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ BC
Ολυμπιακός: Έτοιμος για το δεύτερο δυνατό τεστ
Ο Ολυμπιακός ετοιμάζεται να δώσει το δυνατό τεστ εν όψει της νέας σεζόν στην Euroleague, αυτή τη φορά κόντρα στην Μπάγερν Μονάχου (18:30 NS1) στο τουρνουά «We are back» στην Βαλένθια. Ο Ολυμπιακός θα αντιμετωπίσει την Μπάγερν στον μικρό τελικό του τουρνουά της Euroleague και ο Γιώργος Μπαρτζώκας δεν μπορεί να υπολογίζει στον Λιβιό Ζαν...![Ολυμπιακός: Έτοιμος για το δεύτερο δυνατό τεστ](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/09/olympiacos-23.jpg)
Ο Ολυμπιακός ετοιμάζεται να δώσει το δυνατό τεστ εν όψει της νέας σεζόν στην Euroleague, αυτή τη φορά κόντρα στην Μπάγερν Μονάχου (18:30 NS1) στο τουρνουά «We are back» στην Βαλένθια.
Ο Ολυμπιακός θα αντιμετωπίσει την Μπάγερν στον μικρό τελικό του τουρνουά της Euroleague και ο Γιώργος Μπαρτζώκας δεν μπορεί να υπολογίζει στον Λιβιό Ζαν Σαρλ, ο οποίος δεν αγωνίστηκε ούτε κόντρα στην Βιλερμπάν.
Φυσικά στόχος των «ερυθρόλευκων» είναι να βελτιώσουν την εικόνα τους στο παρκέ και να δείξουν σημάδια βελτίωσης κόντρα στους Γερμανούς. Η ομάδα του Αντρέα Τρινκιέρι ηττήθηκε από τους διοργανωτές στο παιχνίδι της Τρίτης (15/9) και η Βαλένθια θα αντιμετωπίσει την Βιλερμπάν στον τελικό του τουρνουά.
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
Are you ready? #euroleagueisback #weareolympiacos #olympiacosbc #togetherwefight
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
The TOP 3 PLAYS from Day 1 of the ‘We’re Back’ preseason tour in Valencia 💪 #EuroLeagueisBack