ΠΑΟΚ
ΠΑΟΚ: Ντεμπούτο για τρεις στο Πανθεσσαλικό
Τρεις παίκτες του ΠΑΟΚ πραγματοποιούν το ντεμπούτο τους με την «ασπρόμαυρη» φανέλα στο Πανθεσσαλικό. Στο πλαίσιο του ροτέισον ενόψει της αναμέτρησης απέναντι στην Κράσνονταρ, ο Φερέιρα συμπεριέλαβε στην ενδεκάδα του ΠΑΟΚ τα τρία πιο πρόσφατα μεταγραφικά αποκτήματα της ομάδας. Ο λόγος για τους Άντριαν Νίλσεν Περέιρα, Μουσά Ουαγκέ αλλά και Αντόνιο Τσόλακ, οι οποίοι αγωνίζονται...![ΠΑΟΚ: Ντεμπούτο για τρεις στο Πανθεσσαλικό](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/09/colak-2-1.jpg)
Τρεις παίκτες του ΠΑΟΚ πραγματοποιούν το ντεμπούτο τους με την «ασπρόμαυρη» φανέλα στο Πανθεσσαλικό.
Στο πλαίσιο του ροτέισον ενόψει της αναμέτρησης απέναντι στην Κράσνονταρ, ο Φερέιρα συμπεριέλαβε στην ενδεκάδα του ΠΑΟΚ τα τρία πιο πρόσφατα μεταγραφικά αποκτήματα της ομάδας.
Ο λόγος για τους Άντριαν Νίλσεν Περέιρα, Μουσά Ουαγκέ αλλά και Αντόνιο Τσόλακ, οι οποίοι αγωνίζονται για πρώτη φορά με τον δικέφαλο στο στήθος.
Ο Νινούα από την πλευρά του, μπορεί να καταγράφει τη δεύτερη επίσημη συμμετοχή του με τους Θεσσαλονικείς αλλά ντεμπουτάρει στην ενδεκάδα των «ασπρόμαυρων».
Όλες οι ειδήσεις σήμερα από το Sportime