Κουτσόπουλος: Στηρίζει τη νέα προσπάθεια του Πανιωνίου (pic)
Ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος έχει μια ξεχωριστή σχέση και αγάπη για τον Πανιώνιο. Δεν είναι κρυφό άλλωστε. Τώρα που ο Πανιώνιος έχει ανάγκη για βοήθεια ο δημοφιλής σεφ είναι εκεί, δίπλα στον σύλλογο που αγαπά. Ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος μέσα από τους λογαριασμούς του στα social media έκανε γνωστό ότι θα στηρίζει τον Γιάννη Μανιάτη στη νέα...![Κουτσόπουλος: Στηρίζει τη νέα προσπάθεια του Πανιωνίου (pic)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/03/koutsopoulos.jpg)
Ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος έχει μια ξεχωριστή σχέση και αγάπη για τον Πανιώνιο. Δεν είναι κρυφό άλλωστε. Τώρα που ο Πανιώνιος έχει ανάγκη για βοήθεια ο δημοφιλής σεφ είναι εκεί, δίπλα στον σύλλογο που αγαπά.
Ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος μέσα από τους λογαριασμούς του στα social media έκανε γνωστό ότι θα στηρίζει τον Γιάννη Μανιάτη στη νέα προσπάθεια που θα κάνει ο Πανιώνιος στη Γ’ Εθνική.
Αναλυτικά η ανάρτηση του:
«Γεννοφάσκια” Πανιώνιοι στο σπίτι. Τώρα στα δύσκολα ο Γιάννης Μανιάτης ξεκινάει μια πρωτοβουλία και ο “Θείος” θα είναι δίπλα του αλλά και στους υπόλοιπους που συμμετέχουν για να βοηθήσουμε ο καθένας με τον τρόπο του και τις δυνατότητες του.
Υγ1 ο όμιλος στον οποίον θα αγωνιστεί ο Πανιώνιος στην Γ εθνική έχει και ομάδες όπως η Μύκονος και η Σαντορίνη. Αυτό δεν είναι όμιλος αυτό είναι 5ημερη της ΔΑΠ.
Υγ2 αυτό το γλυκύτατο παιδάκι δεξιά είμαι εγώ και αριστερά αυτή η “ξινή μιζέρια” ο αδερφός μου. ”
Υγ3 κόμμα αλλάζεις, ομάδα δεν αλλάζεις.
Υγ4 Πανιώνιος στα” εύκολα “Πανιωναρα στα δύσκολα»