ΝΠΣ ΒΟΛΟΣ
Μπέος: Η συνάντηση με Κλάτενμπεργκ
Με τον πρόεδρο της ΚΕΔ Μαρκ Κλάτενμπεργκ συναντήθηκε σήμερα το πρωί ο πρόεδρος της ΠΑΕ Βόλος κ. Αχιλλέας Μπέος. Μπέος: Η συνάντηση με Κλάτενμπεργκ: Η συνάντηση, η οποία πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΟ, έγινε σε πολύ καλό κλίμα, με τους δύο άνδρες να ανταλλάσσουν απόψεις τόσο για το Ελληνικό ποδόσφαιρο όσο και την ελληνική διαιτησία....![Μπέος: Η συνάντηση με Κλάτενμπεργκ](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/10/Αχιλλέας-Μπέος.jpg)
Με τον πρόεδρο της ΚΕΔ Μαρκ Κλάτενμπεργκ συναντήθηκε σήμερα το πρωί ο πρόεδρος της ΠΑΕ Βόλος κ. Αχιλλέας Μπέος.
Μπέος: Η συνάντηση με Κλάτενμπεργκ: Η συνάντηση, η οποία πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΟ, έγινε σε πολύ καλό κλίμα, με τους δύο άνδρες να ανταλλάσσουν απόψεις τόσο για το Ελληνικό ποδόσφαιρο όσο και την ελληνική διαιτησία.
Ο κ. Αχιλλέας Μπέος χαρακτήρισε τη συνάντηση ιδιαιτέρως εποικοδομητική και εμφανίστηκε πεπεισμένος ότι η Ελληνική Διαιτησίας με τον κ. Κλάτενμπεργκ στην ηγεσία της θα παρουσιάσει σημάδια βελτίωσης.