ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ
ΑΕΚ-Παναθηναϊκός: Είδε το ντέρμπι ο Δώνης (pic)
ΑΕΚ-Παναθηναϊκός: Ο Χρήστος Δώνης αποχώρησε το καλοκαίρι ως ελεύθερος από τον Παναθηναϊκό και πλέον αγωνίζεται στην Άσκολι, όμως ένα κομμάτι της καρδιάς του είναι... πράσινο.![ΑΕΚ-Παναθηναϊκός: Είδε το ντέρμπι ο Δώνης (pic)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/09/donis_askoli.jpg)
Ο Χρήστος Δώνης αποχώρησε το καλοκαίρι ως ελεύθερος από τον Παναθηναϊκό και πλέον αγωνίζεται στην Άσκολι, όμως ένα κομμάτι της καρδιάς του είναι… πράσινο.
Ο πρώην αρχηγός της ομάδας παρακολούθησε το ντέρμπι με την ΑΕΚ, όπως μαρτυρά η φωτογραφία που ανάρτησε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram.
Iδού:
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ:
ΑΕΚ-Παναθηναϊκός 1-2: Πράσινο πάρτι σε… κίτρινη κηδεία!