ΠΑΡΑFOOTBALL
Ολυμπιακός: Νο1 προτεραιότητα ο σέντερ φορ!
Απ’ ότι μαθαίνω, χωρίς να το προσωποποιήσω, είναι πλέον σχεδόν βέβαιο πως ο Ολυμπιακός θα ψαχτεί για φορ τον Ιανουάριο. Κατά πολλούς μάλιστα (που ξέρουν τι τους γίνεται) η απόκτηση φουνταριστού![Ολυμπιακός: Νο1 προτεραιότητα ο σέντερ φορ!](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/12/olympiacos-6-1.jpg)
Χτες έγραψα για τον Μήτρογλου, σήμερα θα το πάω ένα βηματάκι πιο πέρα.
Απ’ ότι μαθαίνω, χωρίς να το προσωποποιήσω, είναι πλέον σχεδόν βέβαιο πως ο Ολυμπιακός θα ψαχτεί για φορ τον Ιανουάριο.
Όπως αναφέρει η στήλη Agent Greek στο Sportime της Τρίτης, κατά πολλούς μάλιστα (που ξέρουν τι τους γίνεται) η απόκτηση φουνταριστού μοιάζει να είναι τη δεδομένη στιγμή Νο1 προτεραιότητα, ακόμη ψηλότερα και από αυτήν του αριστερού μπακ.
Εκεί στην τελική, παίκτες υπάρχουν…
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Τζόλης: Απόλυτα ελεγχόμενος μην αγχώνεστε!