ΟΦΗ
ΟΦΗ: «Φορτσάρουν» Γιάννου και Μαρινάκης
Συνεχίζεται η προετοιμασία του ΟΦΗ για τον Κυριακάτικο εντός έδρας αγώνα με την ΑΕΚ. Γιάννου και Μαρινάκης ακολούθησαν μέρος της προπόνησης. Με προπόνηση που έγινε το μεσημέρι της Παρασκευής (29/1) στο Βαρδινογιάννειο αθλητικό κέντρο, συνεχίστηκε η προετοιμασίας του ΟΦΗ για την αναμέτρησης με την ΑΕΚ (31/1, 15:00). Ο Γιώργος Σουρνάκης ακολούθησε πρόγραμμα αποφόρτισης. Σε μέρος...![ΟΦΗ: «Φορτσάρουν» Γιάννου και Μαρινάκης](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2021/01/ofi-proponisi.jpg)
Συνεχίζεται η προετοιμασία του ΟΦΗ για τον Κυριακάτικο εντός έδρας αγώνα με την ΑΕΚ. Γιάννου και Μαρινάκης ακολούθησαν μέρος της προπόνησης.
Με προπόνηση που έγινε το μεσημέρι της Παρασκευής (29/1) στο Βαρδινογιάννειο αθλητικό κέντρο, συνεχίστηκε η προετοιμασίας του ΟΦΗ για την αναμέτρησης με την ΑΕΚ (31/1, 15:00).
Ο Γιώργος Σουρνάκης ακολούθησε πρόγραμμα αποφόρτισης. Σε μέρος του προγράμματος συμμετείχαν οι Απόστολος Γιάννου και Νίκος Μαρινάκης, με τους Ναμπί και Σακόρ να κάνουν θεραπεία, ενώ ο Βαζ ακολούθησε πρόγραμμα αποκατάστασης.
Το σημερινό πρόγραμμα περιελάβανε ασκήσεις κινητικότητας, τεχνικής, κατοχής σε μικρούς χώρους και αγωνιστικό παιχνίδι.
Η προετοιμασία θα ολοκληρωθεί αύριο, Σάββατο (30/1), με προπόνηση που θα γίνει στις 11:00 στο Βαρδινογιάννειο αθλητικό κέντρο. Μετά το τέλος της θα ανακοινωθεί η αποστολή του ΟΦΗ για τον αγώνα με την ΑΕΚ.