ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης: Λουίς Φερνάντεθ και Ντάνι Σουάρεθ έχουν βάλει ζόρια στην Ένωση (vids)

Ο Αστέρας Τρίπολης κάνει πάρτι στο ΟΑΚΑ στο πρώτο ημίχρονο, με γκολ των Λουίς Φερνάντεθ και Ντάνι Σουάρεθ προηγήθηκε γρήγορα με 2-0 της ΑΕΚ.

Ο Αστέρας Τρίπολης φιλοξενήθηκε από την ΑΕΚ το Σάββατο για την 23η αγωνιστική της Super League Interwetten.

Η ομάδα της Τρίπολης άνοιξε το σκορ στο 16ο λεπτό.

Ύστερα από εκτέλεση κόρνερ, ο Μουνάφο έκανε το σουτ, η μπάλα κατέληξε στην Φερνάντεθ, ο οποίος πλάσαρε ανενόχλητος και έδωσε προβάδισμα στην ομάδα του!

Διευρύνοντας στο σκορ στο 18ο με τον Σουάρεθ.

Ύστερα από εκτέλεση κόρνερ, ο Σουάρεθ πήδηξε ανενόχλητος στο ύψος της μικρής περιοχής και με κεφαλιά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα.

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης: Λουίς Φερνάντεθ και Ντάνι Σουάρεθ έχουν βάλει ζόρια στην Ένωση (vids)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.