ΑΕΚ
Μελισσανίδης: Ξανά στην OPAP Arena
Ο Δημήτρης Μελισσανίδης συνηθίζει συχνά πυκνά να πηγαίνει στη Νέα Φιλαδέλφεια και να επιθεωρεί τις εργασίες στην Opap Arena. Αυτό έκανε και σήμερα ο Μελισσανίδης. Ο διοικητικός ηγέτης της ΑΕΚ πήγε το πρωί της Πέμπτης (25/2) στο γήπεδο και είδε την πρόοδο των εργασιών τόσο στο εσωτερικό του, όσο και στο εξωτερικό «ντύσιμό» του.![Μελισσανίδης: Ξανά στην OPAP Arena](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2021/02/melissanidis.jpg)
Ο Δημήτρης Μελισσανίδης συνηθίζει συχνά πυκνά να πηγαίνει στη Νέα Φιλαδέλφεια και να επιθεωρεί τις εργασίες στην Opap Arena.
Αυτό έκανε και σήμερα ο Μελισσανίδης. Ο διοικητικός ηγέτης της ΑΕΚ πήγε το πρωί της Πέμπτης (25/2) στο γήπεδο και είδε την πρόοδο των εργασιών τόσο στο εσωτερικό του, όσο και στο εξωτερικό «ντύσιμό» του.