ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ BC
Παναθηναϊκός: Κανονικά ο Παπαπέτρου, ατομικό ο Νέντοβιτς
Ο Παναθηναϊκός επέστρεψε νωρίς το απόγευμα από το Μόναχο στην Αθήνα και οι παίκτες βρέθηκαν από το αεροδρόμιο στο γήπεδο για προπόνηση. Ο Παναθηναϊκός μετά τη διπλή εβδομάδα στην Euroleague έχει στρέψει την προσοχή του στην Basket League και στο παιχνίδι με τον Κολοσσό στη Ρόδο. Ο Όντεντ Κάτας είδε τον Ιωάννη Παπαπέτρου να βγάζει...![Παναθηναϊκός: Κανονικά ο Παπαπέτρου, ατομικό ο Νέντοβιτς](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2021/03/pao-3-1.jpg)
Ο Παναθηναϊκός επέστρεψε νωρίς το απόγευμα από το Μόναχο στην Αθήνα και οι παίκτες βρέθηκαν από το αεροδρόμιο στο γήπεδο για προπόνηση.
Ο Παναθηναϊκός μετά τη διπλή εβδομάδα στην Euroleague έχει στρέψει την προσοχή του στην Basket League και στο παιχνίδι με τον Κολοσσό στη Ρόδο.
Ο Όντεντ Κάτας είδε τον Ιωάννη Παπαπέτρου να βγάζει κανονικά το πρόγραμμα της προπόνησης, ενώ ο Νεμάνια Νέντοβιτς ακολούθησε ατομικό πρόγραμμα. Οι «πράσινοι» θα προπονηθούν και το μεσημέρι του Σαββάτου και στη συνέχεια θα αναχωρήσουν για τη Ρόδου.
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.