SUPER LEAGUE 2
Τρίκαλα – Ιωνικός 1-0: Μπαμπάς και γιος ένα… κουβάρι! (vid)
Τρίκαλα - Ιωνικός 1-0: Με γκολ του Παντελή Ριζογιάννη από την άσπρη βούλα του πέναλτι, άνοιξαν το σκορ οι γηπεδούχοι.![Τρίκαλα – Ιωνικός 1-0: Μπαμπάς και γιος ένα… κουβάρι! (vid)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2021/03/trikala.png)
Τρίκαλα – Ιωνικός 1-0: Με γκολ του Παντελή Ριζογιάννη από την άσπρη βούλα του πέναλτι, άνοιξαν το σκορ οι γηπεδούχοι.
Με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι άνοιξε το σκορ στο Τρίκαλα – Ιωνικός για την 14η αγωνιστική της Super League 2. Λάθος συνεννοήση των φιλοξενούμενων, ο Γκίνης ανέτρεψε τον Παπαγεωργίου και ο Ζαμπάλας έδειξε την άσπρη βούλα.
Την εκτέλεση ανέλαβε ο Ριζογιάννης, ευστόχησε και έτρεξε να το πανηγυρίσει παίρνοντας αγκαλιά τον γιο του -που είναι ball boy στην ομάδα- σε μια πολύ όμορφη στιγμή.
Δείτε το βίντεο: