![“Η μαγεία είναι εδώ!” (Vid)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/04/ΑΓΙΑ-ΣΟΦΙΑ-ΓΗΠΕΔΟ.png)
Η πρόοδος των εργασιών στη Ν. Φιλαδέλφεια προχωρά με γοργούς ρυθμούς και το νέο γήπεδο της ΑΕΚ αρχίζει να παίρνει μορφή. Μια διαδικασία…μαγευτική όπως ανέφερε με ποστάρισμά της η “κιτρινόμαυρη” ΠΑΕ στο facebook.
Ενα βιντεάκι με τη λεζάντα “η μαγεία είναι εδώ” από το εργοτάξιο ανέβασε η ΠΑΕ στα social media θέλοντας να δείξει από πρώτο χέρι την ανέγερση της “Αγιάς Σοφιάς”.
https://www.facebook.com/AEK.FC.OFFICIAL/videos/2155440851164048/