EUROLEAGUE
«Θέλουμε τον Σάρας εδώ και καιρό»
Ο Σαρούνας Γιασικεβίτσιους αποτελεί τον διακαή πόθο πολλών ομάδων στην Ευρώπη για την ανάληψη της τεχνικής ηγεσίας τους. Το ίδιο ισχύει και για τη Μακάμπι, όπως δήλωσε στο «24sek.lt» ο Νίκολα Βούισιτς που έχει ρόλο στη διοίκηση της ομάδας του Τελ Αβίβ: «Θέλουμε τον Σάρας εδώ και καιρό. Τον θέλαμε από όταν ξεκίνησε την νέα του...![«Θέλουμε τον Σάρας εδώ και καιρό»](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/05/sarunas-jasikevicius.jpg)
Ο Σαρούνας Γιασικεβίτσιους αποτελεί τον διακαή πόθο πολλών ομάδων στην Ευρώπη για την ανάληψη της τεχνικής ηγεσίας τους.
Το ίδιο ισχύει και για τη Μακάμπι, όπως δήλωσε στο «24sek.lt» ο Νίκολα Βούισιτς που έχει ρόλο στη διοίκηση της ομάδας του Τελ Αβίβ: «Θέλουμε τον Σάρας εδώ και καιρό. Τον θέλαμε από όταν ξεκίνησε την νέα του καριέρα. Θα δούμε πώς θα κυλήσουν τα πράγματα στο μέλλον. Ο Σάρας είναι θρύλος της Μακάμπι θα θέλαμε να τον έχουμε στο μέλλον. Πάντως, τώρα έχουμε τον προπονητή μας (σ.σ. Νέβεν Σπάχια)».