Ο Μάικλ Τζόρνταν στην Χαλκιδική εντυπωσιάζει ντόπιους και τουρίστες
Ένα νέο εντυπωσιακό γκράφιτι του σταρ του NBA βρίσκεται πλέον στους δρόμους των Νέων Μουδανιών Χαλκιδικής.![Ο Μάικλ Τζόρνταν στην Χαλκιδική εντυπωσιάζει ντόπιους και τουρίστες](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2021/08/michael-jordan.jpg)
Το εντυπωσιακό γκράφιτι του Μάικλ Τζόρνταν, δημιουργήθηκε από τον «Hayate» στο πλαίσιο του φεστιβάλ «outtacity fest» στα Νέα Μουδανιά.
Ο street artist «Hayate» που δραστηριοποιείται στην περιοχή της Θεσσαλονικής ξαναχτύπησε! Έπειτα από το γκράφιτι του Γιάννη Αντετοκούνμπο στην Καλαμαριά, ο ίδιος καλλιτέχνης φρόντισε να αποδώσει φόρο τιμής στον «mvp της γενιάς του» όπως χαρακτηριστικά έγραψε ο ίδιος στην ανάρτηση του.
Αυτή τη φορά το νέο του δημιούργημα θα βρίσκεται στην Χαλκιδική. Συγκεκριμένα, η προσωπογραφία του εμβληματικού Μάικλ Τζόρνταν δημιουργήθηκε σε τοίχο στα Νέα Μουδανιά και εντυπωσιάζει ντόπιους και τουρίστες.
Ο κατά κόσμον Ηλίας Στύλος, φρόντισε να μοιραστεί το δημιούργημα του αυτό στους social media λογαριασμούς του και εμείς για άλλη μια φορά τον χειροκροτούμε!
Δείτε την τοιχογραφία και τι έγραψε ο ίδιος:
Διαβάστε Επίσης:
Γιάννης Αντετοκούνμπο: Εντυπωσιακό γκράφιτι για τον Greek Freak στην Καλαμαριά (pic & vid)
Γιάννης Αντετοκούνμπο: Η Μαράια τον έστειλε δημόσια να αλλάξει πάνα στον γιο τους!
Πρόβλημα: Ο Μάρτιν χειρουργήθηκε τον Μάιο χωρίς να ενημερώσει τον Ολυμπιακό