ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Απόλλων Σμύρνης: Επαγγελματίας ο 18χρονος Λάμπρος Μουστάκας
Προβιβάστηκε στην πρώτη ομάδα της «Ελαφράς Ταξιαρχίας» ο Λάμπρος Μουστάκας.![Απόλλων Σμύρνης: Επαγγελματίας ο 18χρονος Λάμπρος Μουστάκας](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2021/10/moustakas.jpg)
Απόλλων Σμύρνης: Στην πρώτη ομάδα «ανέβηκε» ο 18άχρονος μέσος Λάμπρος Μουστάκας.
Απόλλων Σμύρνης: Επαγγελματικό συμβόλαιο υπέγραψε ο Λάμπρος Μουστάκας. Ο 18χρονος μέσος που είχε πάρει μέρος και στην καλοκαιρινή προετοιμασία στη Βουλγαρία και πήρε χρόνο συμμετοχής και στα φιλικά, ανέβηκε στην πρώτη ομάδα.
Η ανακοίνωση:
«Η ΠΑΕ Απόλλων Σμύρνης ανακοινώνει την υπογραφή επαγγελματικού συμβολαίου από τον ποδοσφαιριστή της ομάδας Κ-19, Λάμπρο Μουστάκα.Γεννημένος στις 16/09/2003, ο Λάμπρος Μουστάκας αγωνίζεται ως μεσοεπιθετικός και το περασμένο καλοκαίρι ακολούθησε το πρόγραμμα της προετοιμασίας της ανδρικής ομάδας. Αποτελεί ενεργό στέλεχος της ομάδας Κ-19 και στο παρελθόν έχει αγωνιστεί στη Δόξα Αγίας Άννας».