SPORTIME BET
Το άγνωστο πάθος του Θέμη Αδαμαντίδη: «Δικαίωμα μου είναι. Πάω εκεί που θέλω εγώ…»
Ο γνωστός τραγουδιστής και το μεγάλο του πάθος.![Το άγνωστο πάθος του Θέμη Αδαμαντίδη: «Δικαίωμα μου είναι. Πάω εκεί που θέλω εγώ…»](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2022/09/adamantidis.jpg)
Από το 1979 όταν και συστήθηκε για πρώτη φορά στο ελληνικό κοινό μέσα από τη συμμετοχή του στον τηλεοπτικό διαγωνισμό ταλέντων «Να η ευκαιρία», μέχρι και σήμερα, έχοντας πλέον διανύσει χιλιόμετρα στον χώρο του πενταγράμμου, ο Θέμης Αδαμαντίδης παραμένει το ίδιο αυθεντικός, μετριόφρων και προσηνής.