Αποτελέσματα 15oυ ENDURO ΛΕΩΝΙΔΑΣ με ρεκόρ συμμετοχών
Αποτελέσματα του 15oυ ENDURO ΛΕΩΝΙΔΑΣ με ρεκόρ συμμετοχών![Αποτελέσματα 15oυ ENDURO ΛΕΩΝΙΔΑΣ με ρεκόρ συμμετοχών](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2023/04/LEONIDAS-ENDURO-SPARTAN-potelesmata-agona-enduro-sparti-leonidas-15st-championship-amotoe-spartan.jpg)
Αποτελέσματα του 15oυ ENDURO ΛΕΩΝΙΔΑΣ με ρεκόρ συμμετοχών. 1ος αγώνας:
![Σελίδα του του Sportime στην πλατφόρμα των Google news](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2021/02/google-news-logo.png)
![Μιχάλης Κοντιζάς](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/author/author-102.png)
Μιχάλης Κοντιζάς
Ένας άνθρωπος που δεν γνώριζε τίποτα από τον κόσμο της μηχανοκίνησης αλλά κατάφερε να τον ενώσει στη μεγαλύτερη γιορτή της μηχανοκίνησης στην Ελλάδα στο Motor Festival και να δημιουργήσει την μοναδική τηλεοπτική εκπομπή το Engine Power που προβάλει καθημερινά αθλητές, καθημερινούς ήρωες και πρωταγωνιστές πανελλαδικά. Ένας άνθρωπος που συνεχίζει να νιώθει τίποτα, να νιώθει μηδέν, μπροστά στο μεγαλείο του χώρου και την αστείρευτη αγάπη του κόσμου για την μηχανοκίνηση. Σας παρουσιάζουμε τον Mr Zero... Μιχαήλ Κοντιζά!
ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ
![Κοινωνία: Το απόλυτο μπάχαλο: Βάζουν μέχρι και οφθαλμίατρους να αναλαμβάνουν τα επείγοντα στο νοσοκομείο Σπάρτης! – Τι καταγγέλλει η ΟΕΝΓΕ](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2023/10/ezgif.com-webp-to-jpg-3-2-350x210.jpg)
Το απόλυτο μπάχαλο: Βάζουν μέχρι και οφθαλμίατρους να αναλαμβάνουν τα επείγοντα στο νοσοκομείο Σπάρτης! – Τι καταγγέλλει η ΟΕΝΓΕ
Ειδικευόμενος οφθαλμίατρος αναγκάζεται να κάνει εφημερίες για... χειρουργικά και ορθοπεδικά επείγοντα περιστατικά - Εργασιακή εκμετάλλευση καταγγέλλει η ΟΕΝΓΕ
![Σπορ: Ο Φώτης Ζησιμόπουλος είναι εξωγήινος, αλλά ζει ανάμεσά μας – Ασύλληπτη επίδοση στο Σπάρταθλον (pics + vids)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2023/10/fotis-zisimopoulos-spartathlon-350x210.jpg)
Ο Φώτης Ζησιμόπουλος είναι εξωγήινος, αλλά ζει ανάμεσά μας – Ασύλληπτη επίδοση στο Σπάρταθλον (pics + vids)
Η 3η συνεχόμενη νίκη του στο Σπάρταθλον για τον Φώτη Ζησιμόπουλο ήταν το λιγότερο. Η επίδοσή του ήταν από άλλο πλανήτη.
![Engine Power: Αγώνας Kart στην Σπάρτη](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2023/09/kart-karting-panellinios-agonas-odigoi-2023-symmetoches-3os-gyros-omae-sparti-spartan-circuit-350x208.jpg)
Αγώνας Kart στην Σπάρτη
Συνέχεια στη Σπάρτη για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Kart με 22 συμμετοχές που θα μοιραστούν σε τρεις δημοφιλείς κατηγορίες: τη MINI, τη JUNIOR και τη SENIOR.