MEDIA
Τέσσερις σειρές του Nickelodeon που δεν θα τις βαρεθούμε ποτέ
Nickelodeon: Αυτές τις σειρές δεμ θα τις βαρεθούμε ποτέ![Τέσσερις σειρές του Nickelodeon που δεν θα τις βαρεθούμε ποτέ](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2023/04/hey-arnold-cor.jpg)
Η αγάπη μας για το Nickelodeon είναι γνωστή και όχι άδικα! Τώρα όμως ( κυρίως επειδή ψάχναμε αφορμή εδώ και καιρό) θα μιλήσουμε για άλλη μία φορά για τις αγαπημένες μας σειρές από το Nickelodeon. Τις σειρές εκείνες που όσες φορές κι αν τις δούμε σε επανάληψη, δεν πρόκειται να βςρεθούμε ποτέ Και αυτό είναι δεδομένο. Το Nickelodeon έχει πάντα υπέροχες σειρές άλλα Είναι κάποιες που τους έχουμε περισσότερη αδυναμία τι να κάνουμε τώρα;
Μπομπ Σφουγγαράκης
![](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2023/04/spon-2-1280x720.jpg)
Είναι το απίθανο χιούμορ του, είναι οι χαρακτήρες του, είναι τα χρώματα, είναι οι καταστάσεις που συμβαίνουν σε κάθε επεισόδιο; όπως και να έχει είτε πρόκειται για την πρώτη είτε για τη δέκατη είτε για την 100η σεζόν δεν θα βαρεθούμε να την βλέπουμε ξανά και ξανά.
Hey Arnold
![](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2023/04/hey-arnold.jpg)
Τι να πει κανείς για αυτή την παρέα για αυτή τη σειρά για το χιούμορ της και τα μηνύματα που περνάει μέσα από κάθε επεισόδιο. Δεν θα πούμε τίποτα, απλά θα σου ζητήσουμε να τη δεις και μετά είμαστε σίγουροι ότι θα την ξαναδείς και θα την ξαναδείς και θα την ξαναδείς.
Paw Patrol
![](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2023/04/paw.jpg)
Καμιά δουλειά δεν είναι δύσκολη για μία ομάδα σύσσωμη και αυτό είναι ξεκάθαρο από το πόσο πολύ αγαπάμε όλοι τα κουτάβια. Ναι τόσο πολύ που δεν θα βαρεθούμε να τα βλέπουμε ποτέ και να γελάμε με τα ίδια αστεία και να ζούμε από την αρχή τις ίδιες περιπέτειες.
Στρουμφάκια
![](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2023/04/smurfs-1.jpg)
Δεν χρειάζεται να πει κάνεις πολλά για τα Στρουμφάκια και μόνο λόγω του ότι είναι η σειρά που είναι αξίζει να τη δούμε και να την ξαναδούμε