ΣΤΙΒΟΣ
38ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα: Δεύτερη επίδοση όλων των εποχών η Φιλτισάκου
Πέτυχε την πρώτη της νίκη σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα κλειστού επικρατώντας στα 3.000 μ. με 12.24.92![38ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα: Δεύτερη επίδοση όλων των εποχών η Φιλτισάκου](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2024/02/filitsakou.jpg)
38ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα: Η Κυριακή Φιλτισάκου (Ανατολή Νέας Ιωνίας) πέτυχε την πρώτη της νίκη σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα κλειστού επικρατώντας στα 3.000 μ. με 12.24.92 σημειώνοντας την δεύτερη επίδοση όλων των εποχών στο αγώνισμα.