Live ενημέρωση: Η Μάλμε νίκησε στην παράταση και πέταξε εκτός Champions League τον ΠΑΟΚ

Live ενημέρωση για την αναμέτρηση του ΠΑΟΚ με τη Μάλμε.

Live ενημέρωση: Παρακολουθήστε την εξέλιξη της μεγάλης ρεβάνς ΠΑΟΚ – Μάλμε για τον 3ο προκριματικό γύρο του Champions League.

Live ενημέρωση: ΠΑΟΚ – Μάλμε 3-4 (Τελικό)

Τέλος! Ήττα για τον ΠΑΟΚ, πρόκριση για τη Μάλμε

108′ Δοκάρι για τη Μάλμε! Βολίδα του Γιόνσον μέσα από την περιοχή, με τη μπάλα να σταματάει στο οριζόντιο δοκάρι του Κοτάρσκι

Τέλος πρώτου ημιχρόνου παράτασης! Η Μάλμε κρατάει την πρόκριση στα χέρια της

104′ Τρομερή ευκαιρία για τη Μάλμε! Φοβερή ενέργεια από τον Άλι που πάτησε περιοχή, έκανε πολύ δυνατό σουτ, με τον Κοτάρσκι να διώχνει εντυπωσιακά σε κόρνερ

99′ ΓΚΟΛ για τη Μάλμε και 2-3! Ο Κρίστιανσεν βγήκε στην πλάτη της άμυνας, πέρασε και τον Κοτάρσκι και έβαλε σε θέση οδηγού τη Μάλμε

Τέλος 2ου ημιχρόνου! Παράταση στο ματς

90+6′ ΓΚΟΛ για τη Μάλμε και 3-3! Στην τελευταία φάση της αναμέτρησης, οι Σουηδοί ισοφαρίζουν και στέλνουν στην παράταση το ματς. Ο Γιόνσεν πήρε την κεφαλιά, ο Κοτάρσκι απέκρουσε αρχικά, ο ίδιος παίκτης γύρισε την μπάλα στην καρδιά της περιοχής και ο Μαντί Καμαρά έδιωξε πάνω στον Ζέτερστρομ με τη μπάλα να καταλήγει στα δίχτυα

67′ Μεγάλη ευκαιρία για τη Μάλμε! Ο Στρίγκερ έκανε το σουτ ανενόχλητος στα όρια της περιοχής αλλά αυτό κατέληξε στα χέρια του Κοτάρσκι

59′ Απίστευτη χαμένη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Κωνσταντέλιας έβγαλε εκπληκτική πάσα στον Μουργκ, όμως αυτός αστόχησε από κοντά με τη μπάλα να καταλήγει άουτ

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο

Ημίχρονο στην Τούμπα

Οι τρεις γκολάρες του ΠΑΟΚ σε βίντεο

Δείτε το 0-1 της Μάλμε και το γκολ του Τάισον για το 1-1 ΕΔΩ

45+3′ ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛ για τον ΠΑΟΚ και 3-2! Άλλο ένα απίθανο γκολ για τον Δικέφαλο, με τον Ζίβκοβιτς αυτή τη φορά να έχει τέσσερις παίκτες μπροστά του, να σουτάρει μέσα από την περιοχή και να βάζει και πάλι μπροστά στο σκορ τους «ασπρόμαυρους»

45′ ΓΚΟΛ για την Μάλμε! Άμεση απάντηση από τους Σουηδούς, με τον Σάστρε να χάνει και πάλι τον αντίπαλό του, ο Νάνασι έκανε το σουτ με τον Κοτάρσκι να μη μπορεί να διώξει

44′ ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛ και 2-1 ο ΠΑΟΚ! Τι έβαλε ο Κουλιεράκης; Ο νεαρός αμυντικός του Δικεφάλου έκανε ένα σουτ αρκετά μέτρα έξω από τη μεγάλη περιοχή, με τη μπάλα να καταλήγει στην πάνω δεξιά γωνία του Ντάχιν. Απίστευτο τέρμα!

28′ Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Ζίβκοβιτς έκανε το γύρισμα μέσα στην περιοχή, ο Μπράντον Τόμας κατάφερε να κάνει την προβολή όμως από κοντά ο Ντάχιν μπλόκαρε

21′ ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛ για τον ΠΑΟΚ! Ο Τάισον με απευθείας εκτέλεση φάουλ από πλάγια θέση, έκανε με γκολάρα το 1-1

10′ ΓΚΟΛ για τη Μάλμε! Λάθος αντίδραση της άμυνας του ΠΑΟΚ, από ένα πλάγιο, ο Νανάσι βγήκε στην πλάτη του Σάστρε και με κεφαλιά έκανε το 0-1

Σέντρα στην αναμέτρηση

Οι ενδεκάδες της αναμέτρησης

ΠΑΟΚ: Κοτάρσκι, Σάστρε, Κετζιόρα, Κουλιεράκης, Μπάμπα, Οζντόεφ, Καμαρά, Ζίβκοβιτς, Κωνσταντέλιας, Τάισον, Μπράντον

Μάλμε: Ντάχιν, Στρίγκερ, Γιάνσον, Ζέτερστορμ, Μπουσανέγιο, Ρίεκς, Πένια, Γιόνσεν, Νανάσι, Τελίν, Μπότχαϊμ

Η σελίδα ανανεώνεται αυτόματα.
Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Live ενημέρωση: Η Μάλμε νίκησε στην παράταση και πέταξε εκτός Champions League τον ΠΑΟΚ», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.