ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Άρης – Ολυμπιακός: Χαζούς έκαναν τους παίκτες του Ολυμπιακού οι ποδοσφαιριστές του Άρη και 2-0 στο ημίχρονο χαλαρά

Ο Μάνου Γκαρσία στο 3ο λεπτό και ο Μορόν στο 41 έκαναν το 2-0.

Ο Άρης με δύο γκολ στην αρχή και το τέλος του πρώτου ημιχρόνου και με μία πολύ καλή εμφάνιση, έκανε τους οπαδούς τους να φωνάζουν «και άλλο γκολ».

Ένταση στον πάγκο του Ολυμπιακού μετά το 2-0, με τον διαιτητή Παϊρέτο να αποβάλει το Χρήστο Μουρίκη, γυμναστή των ερυθρόλευκων, και τον τεχνικό διευθυντή του Ολυμπιακού, Ντάρκο Κοβάσεβιτς, για διαμαρτυρία.

Τραγικός ο Ολυμπιακός στο πρωτο ημίχρονο. Τραγικός βέβαια και στο δεύτερο και η ήττα με 2-1 (μείωσε ο Ελ Κααμπί στο 96ο λεπτό) ηρθε φυσιολογικά, σε μία εύκολη βραδιά για τον Άρη.

Άρης – Ολυμπιακός: Το εξαιρετικό γκολ του Μανού Γκαρσία για το 1-0 (vids)

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Άρης – Ολυμπιακός: Χαζούς έκαναν τους παίκτες του Ολυμπιακού οι ποδοσφαιριστές του Άρη και 2-0 στο ημίχρονο χαλαρά», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για περισσότερα σχετικά άρθρα επιλέξτε παρακάτω.
Διονύσης Αντωνέλλος

Ξεκίνησα με το blogging. Mετά με κέρδισε το ραδιόφωνο και αργότερα με νίκησε η τηλεόραση. Ενδιαφέρον για ότι συμβαίνει στα ελληνοτουρκικά. Τυχερός που γνώρισα κάποιους ανθρώπους και με έκαναν καλύτερο άνθρωπο.