ΑΡΗΣ
Τα νέα εισιτηρία διαρκείας του Αρη (pics)
Με το σλόγκαν «Μέχρι τα όνειρά μας να πάρουν εκδίκηση», η ΠΑΕ Αρης ανακοίνωσε την κυκλοφορία των εισιτηρίων διαρκείας της νέας σεζόν, η οποία θα βρει τους «κίτρινους» ξανά στη Super League. Μέχρι τις 13 Ιουλίου, δικαίωμα ανανέωσης έχουν οι περυσινοί κάτοχοι, ενώ από τις 16 Ιουλίου και έπειτα θα ισχύσει η ελεύθερη αγορά θέσεων.![Τα νέα εισιτηρία διαρκείας του Αρη (pics)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/06/Aris-Fc-edra.jpg)
Με το σλόγκαν «Μέχρι τα όνειρά μας να πάρουν εκδίκηση», η ΠΑΕ Αρης ανακοίνωσε την κυκλοφορία των εισιτηρίων διαρκείας της νέας σεζόν, η οποία θα βρει τους «κίτρινους» ξανά στη Super League.
Μέχρι τις 13 Ιουλίου, δικαίωμα ανανέωσης έχουν οι περυσινοί κάτοχοι, ενώ από τις 16 Ιουλίου και έπειτα θα ισχύσει η ελεύθερη αγορά θέσεων.