ΠΑΡΑFOOTBALL
Μπαμπάς για δεύτερη φορά ο Κάτσε (pic)
Η σύζυγός του, Μαρία, έφερε στον κόσμο το δεύτερο παιδί τους![Μπαμπάς για δεύτερη φορά ο Κάτσε (pic)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/06/34826193_1514050952032131_5505784556030001152_n-1.png)
Μπορεί να μην γνωρίζει ακόμη ποια θα είναι η φανέλα που θα φοράει τη νέα σεζόν, όμως, ο Έργκους Κάτσε γνωρίζει πώς είναι να αισθάνεσαι οικογενειακή ευτυχία.
Η σύζυγός του, Μαρία, έφερε στον κόσμο το δεύτερο παιδί τους. Πριν από δύο χρόνια είχε γεννηθεί το πρώτο τους κορίτσι και τώρα ήρθε και το δεύτερο. Ο Κάτσε ανέβασε σχετική φωτογραφία στο λογαριασμό του στο Intagram και φυσικά δέχθηκε βροχή από συγχαρητήρια.