ΚΕΡΚΥΡΑ
Με 21 παίκτες για το φιλικό στα Γιάννενα
Την αποστολή για το φιλικό με τον ΠΑΣ ανακοίνωσε ο Γιάννης Ματζουράκης![Με 21 παίκτες για το φιλικό στα Γιάννενα](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2023/05/no-image-sportime.webp)
Την αποστολή για το φιλικό της Παρασκευής (23/3, 4.30μ.μ.) με τον ΠΑΣ Γιάννινα στους «Ζωσιμάδες» ανακοίνωσε ο Γιάννης Ματζουράκης μετά την χθεσινή προπόνηση.
Αναλυτικά θα ακολουθήσουν 21 ποδοσφαιριστές που είναι οι εξής: Γιαννακόπουλος, Κουτζαβασίλης, Κολοβούρης, Αναστασίου, Μενικάλι, Σπίνουλας, Γκράσι, Γρομητσάρης, Παναγιωτίδης, Κρητικός, Μπαλάφας, Σιόντης, Επστάιν, Κόντος, Μενσά, Ρόλλε, Ινάσιο, Ζορμπάς, Τουράμ, Γεωργακόπουλος, Μυτίδης.
Το φιλικό θα είναι κεκλεισμένων των θυρών για τους φιλάθλους, ενώ η ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα έχει ενημερώσει ότι δεν θα υπάρξει ούτε δημοσιογραφική κάλυψη του αγώνα από τους εκπροσώπους του τύπου.