ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Πρόταση Περιστερίου στον Βασιλόπουλο
Η πρόθεση του Αργύρη Πεδουλάκη είναι να προσθέσει εμπειρία στο ρόστερ του. Και ο Παναγιώτης Βασιλόπουλος αποτελεί την κατάλληλη προσθήκη. Πληροφορίες αναφέρουν πως ο διεθνής φόργουορντ, ο οποίος πέρσι ξεκίνησε το πρωτάθλημα στον Αρη και το ολοκλήρωσε στην ΑΕΚ, δέχτηκε πρόταση συνεργασίας από τους νεοφώτιστους στην Basket League. Και πλέον στο Περιστέρι αναμένουν την απάντησή...![Πρόταση Περιστερίου στον Βασιλόπουλο](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/06/Vasilopoulos.jpg)
Η πρόθεση του Αργύρη Πεδουλάκη είναι να προσθέσει εμπειρία στο ρόστερ του. Και ο Παναγιώτης Βασιλόπουλος αποτελεί την κατάλληλη προσθήκη.
Πληροφορίες αναφέρουν πως ο διεθνής φόργουορντ, ο οποίος πέρσι ξεκίνησε το πρωτάθλημα στον Αρη και το ολοκλήρωσε στην ΑΕΚ, δέχτηκε πρόταση συνεργασίας από τους νεοφώτιστους στην Basket League. Και πλέον στο Περιστέρι αναμένουν την απάντησή του.