Στη Βίρτους Μπολόνια ο Κράβιτς
Με τη φανέλα της Βίρτους Μπολόνια θα αγωνίζεται τη νέα σεζόν ο Ντέγιαν Κράβιτς. Την περασμένη σεζόν με τον Πανιώνιο ο 27χρονος σέντερ μέτρησε 11.8 πόντους και 4.9 ριμπάουντς κατά μέσο όρο στο ελληνικό πρωτάθλημα. Τις καλές εμφανίσεις του ο Σέρβος άσος τις εξαργύρωσε με συμβόλαιο με την ιταλική ομάδα, με την οποία θα αγωνιστεί...![Στη Βίρτους Μπολόνια ο Κράβιτς](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/07/Dejan-Kravic.jpg)
Με τη φανέλα της Βίρτους Μπολόνια θα αγωνίζεται τη νέα σεζόν ο Ντέγιαν Κράβιτς.
Την περασμένη σεζόν με τον Πανιώνιο ο 27χρονος σέντερ μέτρησε 11.8 πόντους και 4.9 ριμπάουντς κατά μέσο όρο στο ελληνικό πρωτάθλημα.
Τις καλές εμφανίσεις του ο Σέρβος άσος τις εξαργύρωσε με συμβόλαιο με την ιταλική ομάδα, με την οποία θα αγωνιστεί τη νέα περίοδο και στην Ευρώπη, στο Basketball Champions League.