ΑΡΗΣ
Άρης σε Λουιζίδου: «Ρένια σε περιμένουμε στο γήπεδο» (vid)
Με ανάρτησή της στα social media η ΠΑΕ Άρης κάλεσε την ηθοποιό Ρένια Λουιζίδου στο «Κλεάνθης Βικελίδης». Μετά την αναφορά της Λουιζίδου σε τηλεοπτική της συνέντευξη στην αγάπη της για την ομάδα του Άρη, η «κιτρινόμαυρη» ΠΑΕ την προσκάλεσε δημόσια στο «Κλ.Βικελίδης». Θυμίζουμε ότι η γνωστή ηθοποιός ευχήθηκε να πάρει το πρωτάθλημα ο Άρης στην εκπομπή...![Άρης σε Λουιζίδου: «Ρένια σε περιμένουμε στο γήπεδο» (vid)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/11/louizidou.jpg)
Με ανάρτησή της στα social media η ΠΑΕ Άρης κάλεσε την ηθοποιό Ρένια Λουιζίδου στο «Κλεάνθης Βικελίδης».
Μετά την αναφορά της Λουιζίδου σε τηλεοπτική της συνέντευξη στην αγάπη της για την ομάδα του Άρη, η «κιτρινόμαυρη» ΠΑΕ την προσκάλεσε δημόσια στο «Κλ.Βικελίδης».
Θυμίζουμε ότι η γνωστή ηθοποιός ευχήθηκε να πάρει το πρωτάθλημα ο Άρης στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου.
Δείτε παρακάτω το σχετικό βίντεο:
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: «Το ξεκίνημα βάζει τον Άρη σε τροχιά ρεκόρ»