Α2 ΑΝΔΡΩΝ
Πρωτιά για το Μαρούσι
Την πρώτη θέση του τουρνουά «Αισχύλεια 2018» κατέκτησε το Μαρούσι αφού επικράτησε του Πανελευσινιακού στο κλειστό της Γούβας. Οι «κιτρινόμαυροι» αν και 1:30 πριν από την λήξη βρίσκονταν πίσω στο σκορ με 80-70 κατάφεραν να στείλει το παιχνίδι στην παράταση με buzzer beater τρίποντο του Χριστόφορου Λυκογιάννη. Στην παράταση πήραν τη νίκη με 84-88.![Πρωτιά για το Μαρούσι](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/09/maroussi2018.jpg)
Την πρώτη θέση του τουρνουά «Αισχύλεια 2018» κατέκτησε το Μαρούσι αφού επικράτησε του Πανελευσινιακού στο κλειστό της Γούβας.
Οι «κιτρινόμαυροι» αν και 1:30 πριν από την λήξη βρίσκονταν πίσω στο σκορ με 80-70 κατάφεραν να στείλει το παιχνίδι στην παράταση με buzzer beater τρίποντο του Χριστόφορου Λυκογιάννη. Στην παράταση πήραν τη νίκη με 84-88.