Άρης: Απών από την προπόνηση ο Μόρις
Ο Άρης έχει αρχίσει την προετοιμασία του για το παιχνίδι με τον Παναθηναϊκό (15/02, 17:00) για την 18η αγωνιστική της Basket League. Μοναδική απουσία από την σημερινή προπόνηση του Σάββα Κάμπερίδη ήταν ο Τζεϊλέν Μόρις. Ο Αμερικανός ταλαιπωρείται από μια ίωση, ενώ έχει ανεβάσει και πυρετό. Κατά τα άλλο προπονητής των «κίτρινων» είχε στη διάθεσή...![Άρης: Απών από την προπόνηση ο Μόρις](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/02/Morris.jpg)
Ο Άρης έχει αρχίσει την προετοιμασία του για το παιχνίδι με τον Παναθηναϊκό (15/02, 17:00) για την 18η αγωνιστική της Basket League. Μοναδική απουσία από την σημερινή προπόνηση του Σάββα Κάμπερίδη ήταν ο Τζεϊλέν Μόρις.
Ο Αμερικανός ταλαιπωρείται από μια ίωση, ενώ έχει ανεβάσει και πυρετό. Κατά τα άλλο προπονητής των «κίτρινων» είχε στη διάθεσή του όλους τους παίκτες.
Ο Άρης αναφέρει στην ενημέρωση του:
«Στην τελική ευθεία μπήκε από σήμερα (10/02) η προετοιμασία του ΑΡΗ, ενόψει του εντός έδρας παιχνιδιού με τον Παναθηναϊκό (15/02, 17:00), για τη 18η αγωνιστική της ΕΚΟ Basket League.
Οι «κίτρινοι» επέστρεψαν στις προπονήσεις, με μοναδική απουσία για τον Σάββα Καμπερίδη αυτή του Jaylen Morris, ο οποίος ταλαιπωρείται από μια ίωση, ενώ έχει ανεβάσει και πυρετό. Το αυριανό (11/02) πρόγραμμα περιλαμβάνει μια προπόνηση».
Κάντε follow στο Sportime
Κάντε like στην σελίδα του Sportime στο Facebook
Ακολουθήστε το Sportime στο Instagram