ΑΡΗΣ BC
Άρης: Πρώτη προπόνηση στο «Nick Galis Hall»
Την πρώτη του προπόνηση ενόψει της νέας σεζόν πραγματοποίησε σήμερα (27/8) η ομάδα μπάσκετ του Άρη. Με ομιλία του προπονητή Σάββα Καμπερίδη ξεκίνησε η πρώτη προπόνηση της σεζόν, με τους παίκτες στη συνέχεια να βρίσκονται στο υπόγειο του Αλεξανδρείου Μελάθρου και να κάνουν ασκήσεις φυσικής κατάστασης. ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Αυτός είναι ο νέος Άρης της Basket...![Άρης: Πρώτη προπόνηση στο «Nick Galis Hall»](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/08/118451807_309850353434747_4759538131327896751_n.jpg)
Την πρώτη του προπόνηση ενόψει της νέας σεζόν πραγματοποίησε σήμερα (27/8) η ομάδα μπάσκετ του Άρη.
Με ομιλία του προπονητή Σάββα Καμπερίδη ξεκίνησε η πρώτη προπόνηση της σεζόν, με τους παίκτες στη συνέχεια να βρίσκονται στο υπόγειο του Αλεξανδρείου Μελάθρου και να κάνουν ασκήσεις φυσικής κατάστασης.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Αυτός είναι ο νέος Άρης της Basket League
Στη συνέχεια πάτησαν… παρκέ στο Nick Galis Hall για το δεύτερο κομμάτι της προπόνησης που περιελάμβανε μπάσκετ.
Άπαντες, έδωσαν ραντεβού για αύριο (28/8) με την προετοιμασία να συνεχίζεται με μία προπόνηση.
ΜΗ ΧΑΣΕΤΕ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ