ΑΡΗΣ BC
ΚΑΕ Άρης: «Η ποδοσφαιρική ομάδα επέστρεψε στη φυσική της θέση»
Η ποδοσφαιρική ομάδα του Άρη εξασφάλισε το απόγευμα της Κυριακής (29/04) μαθηματικά την άνοδο στη Super League και η «κίτρινη» ΚΑΕ τη συνεχάρη μέσω ανακοίνωσής της. Η σχετική ανακοίνωση: «Η ΑΡΗΣ Κ.Α.Ε. συγχαίρει την ποδοσφαιρική ομάδα του Συλλόγου για την άνοδο στη Super League και την επιστροφή στη φυσική της θέση! Εύχεται η επόμενη αγωνιστική...![ΚΑΕ Άρης: «Η ποδοσφαιρική ομάδα επέστρεψε στη φυσική της θέση»](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/04/KAE-ARIS.png)
Η ποδοσφαιρική ομάδα του Άρη εξασφάλισε το απόγευμα της Κυριακής (29/04) μαθηματικά την άνοδο στη Super League και η «κίτρινη» ΚΑΕ τη συνεχάρη μέσω ανακοίνωσής της.
Η σχετική ανακοίνωση:
«Η ΑΡΗΣ Κ.Α.Ε. συγχαίρει την ποδοσφαιρική ομάδα του Συλλόγου για την άνοδο στη Super League και την επιστροφή στη φυσική της θέση! Εύχεται η επόμενη αγωνιστική περίοδος να φέρει για την ομάδα ανάλογες επιτυχίες στη μεγάλη κατηγορία. Συγχαρητήρια σε όλους τους συντελεστές της ανόδου».