ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
Χαρίλαος Τρικούπης: Το τρίποντο που θα θυμούνται πάντα στο Μεσολόγγι
Ο Χαρίλαος Τρικούπης πήρε την πρώτη νίκη της ιστορίας του στην Basket League και ο Ντεβόντε Γκριν έβαλε βαθιά- πλατιά την υπογραφή του με το buzzer beater στο τέλος του αγώνα. Στο Μεσολόγγι (όπου εδρεύει ο Χαρίλαος Τρικούπης, ανεξάρτητα αν ο αγώνας έγινε στο Αγρίνιο) θα το θυμούνται καιρό το ντεμπούτο τους στην Basket League....![Χαρίλαος Τρικούπης: Το τρίποντο που θα θυμούνται πάντα στο Μεσολόγγι](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/10/3008219.jpg)
Ο Χαρίλαος Τρικούπης πήρε την πρώτη νίκη της ιστορίας του στην Basket League και ο Ντεβόντε Γκριν έβαλε βαθιά- πλατιά την υπογραφή του με το buzzer beater στο τέλος του αγώνα.
Στο Μεσολόγγι (όπου εδρεύει ο Χαρίλαος Τρικούπης, ανεξάρτητα αν ο αγώνας έγινε στο Αγρίνιο) θα το θυμούνται καιρό το ντεμπούτο τους στην Basket League.
Δείτε πως ήρθε η νίκη δια χειρός Ντεβόντε Γκριν: