ΜΠΑΣΚΕΤ

Έτσι βρέθηκε ο Ολυμπιακός να χάνει με 18 πόντους στο πρώτο ημίχρονο από τη Μπασκόνια

Δύο εντυπωσιακές φάσεις για τη Μπασκόνια στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα με τον Ολυμπιακό ο οποίος βρέθηκε να χάνει με 35-50.

Euroleague: Η βαθμολογία μετά την ήττα του Ολυμπιακού από τη Μπασκόνια στο ΣΕΦ, με 75-74 για την 7η αγωνιστική - Δείτε τα αποτελέσματα.
Συντάκτης: Αλέξανδρος Κωτάκης Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

Πολύ κακό ήταν το πρώτο ημίχρονο στο ΣΕΦ, καθώς ο Ολυμπιακός βρέθηκε να χάνει με 35-50 από τη Μπασκόνια για την 7η αγωνιστική της Euroleague.

Ειδικά  στο δεύτερο δεκάλεπτο το επιμέρους σκορ ήταν 9-30 για την ομάδα του Ντούσκο Ιβάνοβιτς, δείχνοντας να έχει περισσότερη ενέργεια από τους παίκτες του Γιώργου Μπαρτζώκα.

Χαρακτηριστικές οι δύο παρακάτω φάσεις που ανέβασε η διοργανώτρια αρχή στη σελίδα που διατηρεί στο Twitter.