Ζήσης: «Θα δώσω τον καλύτερο μου εαυτό»
Ο Νίκος Ζήσης άνοιξε νέο κεφάλαιο στην καριέρα του με την μεταγραφή του στην Μπανταλόνα για δύο χρόνια και έστειλε το δικό του μήνυμα στους φιλάθλους του ισπανικού συλλόγου. Ο Έλληνας πλέι μέικερ επιδκέφτηκε το «Pavelló Olímpic» και ανέβασε το δικό του μήνυμα στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram. Ο Ζήσης έγραψε χαρακτηριστικά: «Ενθουσιασμένος για τη...![Ζήσης: «Θα δώσω τον καλύτερο μου εαυτό»](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2019/07/66354862_505964286840626_8122221478519928835_n.jpg)
Ο Νίκος Ζήσης άνοιξε νέο κεφάλαιο στην καριέρα του με την μεταγραφή του στην Μπανταλόνα για δύο χρόνια και έστειλε το δικό του μήνυμα στους φιλάθλους του ισπανικού συλλόγου.
Ο Έλληνας πλέι μέικερ επιδκέφτηκε το «Pavelló Olímpic» και ανέβασε το δικό του μήνυμα στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram. Ο Ζήσης έγραψε χαρακτηριστικά: «Ενθουσιασμένος για τη νέα πρόκληση. Θα δώσω τον καλύτερό μου εαυτό για την Μπανταλόνα».
Ο Νίκος Ζήσης μετά από έξι χρόνια επιστρέφει στην ACB για λογαριασμό της Μπανταλόνας και είναι έτοιμος να δώσει τον καλύτερο του εαυτό για την ομάδα του. Ο ισπανικός σύλλογος τη νέα σεζόν θα αγωνιστεί στο Eurocup και θα βρίσκεται στον τρίτο όμιλος μαζί με τις: Νταρουσάφακα (Τουρκία), Ούνιξ (Ρωσία), Τσεντεβίτα Ολίμπια Λιουμπλιάνα (Κροατία/Σλοβενία), Μπανταλόνα (Ισπανία), Μπρέσια (Ιταλία), Ναντέρ (Γαλλία).