EUROLEAGUE
Για το repeat η Φενερμπαχτσέ (pics/vid)
Η πρωταθλήτρια Ευρώπης έφτασε στον προορισμό της. Ο Ζέλιμιρ Ομπράντοβιτς έφτασε στο αγαπημένο του Βελιγράδι, την πόλη που θα φιλοξενήσει το φετινό Final Four της Ευρωλίγκας. Δείτε τις φωτογραφίες από την άφιξη της Φενέρ, η οποία θα αντιμετωπίσει την Ζαλγκίρις στον πρώτο ημιτελικό της Παρασκευής (18/5), στο αεροδρόμιο της πρωτεύουσας της Σερβίας. .@FBBasketbol in the...![Για το repeat η Φενερμπαχτσέ (pics/vid)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/05/DdP5_KsWsAAUvzD.jpg-large.jpg)
Η πρωταθλήτρια Ευρώπης έφτασε στον προορισμό της. Ο Ζέλιμιρ Ομπράντοβιτς έφτασε στο αγαπημένο του Βελιγράδι, την πόλη που θα φιλοξενήσει το φετινό Final Four της Ευρωλίγκας.
Δείτε τις φωτογραφίες από την άφιξη της Φενέρ, η οποία θα αντιμετωπίσει την Ζαλγκίρις στον πρώτο ημιτελικό της Παρασκευής (18/5), στο αεροδρόμιο της πρωτεύουσας της Σερβίας.
.@FBBasketbol in the building!#F4GLORY pic.twitter.com/FQgJgaJRDo
— Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague) May 16, 2018