EUROLEAGUE
Ζενίτ: Πέντε κρούσματα κορονοϊού στην ομάδα
Η Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης βρίσκεται στη δύνη του κορονοϊού, με την ρώσικη ομάδα να έχει ήδη πέντε επιβεβαιωμένα κρούσματα παικτών! Η Ζενίτ πέτυχε μεγάλη νίκη επί της Μπαρτσελόνα, έχοντας ήδη αρκετές απουσίες. Οι Όστιν Χόλινς και Άντον Πούσκοφ είχαν βρεθεί θετικοί στον κορονοϊό, όπως και ο μασέρ της ομάδας Αντρέι Κοζλόφ. Τα κρούσματα ωστόσο αυξήθηκαν...![Ζενίτ: Πέντε κρούσματα κορονοϊού στην ομάδα](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2020/10/zenit-st-petersburg-celebrates-eb20.jpg)
Η Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης βρίσκεται στη δύνη του κορονοϊού, με την ρώσικη ομάδα να έχει ήδη πέντε επιβεβαιωμένα κρούσματα παικτών!
Η Ζενίτ πέτυχε μεγάλη νίκη επί της Μπαρτσελόνα, έχοντας ήδη αρκετές απουσίες. Οι Όστιν Χόλινς και Άντον Πούσκοφ είχαν βρεθεί θετικοί στον κορονοϊό, όπως και ο μασέρ της ομάδας Αντρέι Κοζλόφ.
Τα κρούσματα ωστόσο αυξήθηκαν με τους Γκουντάιτις και Τρούτσκιν να βρίσκονται θετικοί στο νέο ιό.