ΜΠΑΣΚΕΤ
Η παρακάμερα του αγώνα Ολυμπιακός – Κολοσσός
Δείτε τα πλάνα της παρακάμερας του Ολυμπιακού, στα πλαίσια του χθεσινού (18/3) στο ΣΕΦ κόντρα στον Κολοσσό.![Η παρακάμερα του αγώνα Ολυμπιακός – Κολοσσός](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/03/olympiakos-bc.png)
Ένα εύκολο βράδυ πέρασε χθες ο Ολυμπιακός στο ΣΕΦ, καταφέρνοντας να κερδίσει με 83-72, ενώ πολλές ευκαιρίες πήραν και οι νεαροί παίκτες των «ερυθρολεύκων».
Πολύ ενδιαφέρον όμως, για ακόμα ένα παιχνίδι των Πειραιωτών ήταν η παρακάμερα εντός του σταδίου Ειρήνης και Φιλίας, που κατέγραψε όλο το παρασκήνιο της αναμέτρησης.
Απολαύστε το βίντεο που δημοσίευσε ο Ολυμπιακός στο κανάλι του :