ΜΠΑΣΚΕΤ

Μακάμπι-Παναθηναϊκός: Εντυπωσιακό καλάθι και φάουλ ο Λεσόρ, buzzer beater ο Κέντρικ Ναν (vids)

Ο Ματίας Λεσόρ πέτυχε ένα θεαματικό καλάθι και φάουλ, ενώ ο Κέντρικ Ναν νίκησε τον χρόνο στο τέλος του ημιχρόνου.

Μακάμπι-Παναθηναϊκός: Ο Ματίας Λεσόρ πέτυχε ένα εντυπωσιακό καλάθι και φάουλ, ενώ ο Κέντρικ Ναν νίκησε τον χρόνο στο τέλος του ημιχρόνου.
Συντάκτης: Αλέξανδρος Κωτάκης Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

Μακάμπι-Παναθηναϊκός: Ματίας Λεσόρ και Κέντρικ Ναν ήταν πρωταγωνιστές σε δύο φάσεις για την ομάδα του Εργκίν Αταμάν στο πρώτο ημίχρονο του 4ου αγώνα των πλέι οφ της Euroleague.

Συγκεκριμένα ο Γάλλος σέντερ πέτυχε ένα εντυπωσιακό καλάθι και φάουλ υπό την πίεση του  Ρόμαν Σόρκιν, ενώ ο Κέντρικ Ναν νίκησε το χρονόμετρο στην τελευταία επίθεση του πρώτου ημιχρόνου, μειώνοντας για το τριφύλλι σε 50-49 με τρίποντο.