ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ BC
Κοντά στο sold out το ματς με Ζαλγκίρις
Προς sold out οδεύει όπως όλα δείχνουν το πρώτο ματς του Ολυμπιακού με τη Ζαλγκίρις στο ΣΕΦ (18/04, 21:15) για τα play offs της Euroleague. Πιο συγκεκριμένα, όπως ενημέρωσε η πλευρά της «κόκκινης» ΚΑΕ το απόγευμα της Τρίτης (17/04) κατά τη διάρκεια της συνέντευξης Τύπου του Γιάννη Σφαιρόπουλου έχουν μείνει μόλις 400 εισιτήρια ελεύθερα για...![Κοντά στο sold out το ματς με Ζαλγκίρις](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/04/sef.jpg)
Προς sold out οδεύει όπως όλα δείχνουν το πρώτο ματς του Ολυμπιακού με τη Ζαλγκίρις στο ΣΕΦ (18/04, 21:15) για τα play offs της Euroleague.
Πιο συγκεκριμένα, όπως ενημέρωσε η πλευρά της «κόκκινης» ΚΑΕ το απόγευμα της Τρίτης (17/04) κατά τη διάρκεια της συνέντευξης Τύπου του Γιάννη Σφαιρόπουλου έχουν μείνει μόλις 400 εισιτήρια ελεύθερα για το Game 1 και όπως φαίνεται η έδρα των «ερυθρολεύκων» πρόκειται να είναι… καυτή το βράδυ της Τετάρτης.