ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ BC
Σπανούλης: Η μεγάλη κίνηση και το διπλό δώρο (pic)
Ο Βασίλης Σπανούλης δεν χρειάστηκε να το σκεφτεί για πολύ. Άφησε τα αποδυτήρια του Ολυμπιακού, έπειτα από τη νίκη κόντρα στη Μπάγερν και βρέθηκε ξανά στο παρκέ της «Audi Arena». Ο σκοπός, εξαιρετικά σοβαρός. Τον περίμενε ο Κώστας. Ενας φίλαθλος του Ολυμπιακού με κινητικά προβλήματα. Ο αρχηγός των «ερυθρόλευκων» τον συνάντησε, του έδωσε μία υπογεγραμμένη...![Σπανούλης: Η μεγάλη κίνηση και το διπλό δώρο (pic)](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/11/Spanoulis-Kostas-2.jpg)
Ο Βασίλης Σπανούλης δεν χρειάστηκε να το σκεφτεί για πολύ. Άφησε τα αποδυτήρια του Ολυμπιακού, έπειτα από τη νίκη κόντρα στη Μπάγερν και βρέθηκε ξανά στο παρκέ της «Audi Arena». Ο σκοπός, εξαιρετικά σοβαρός.
Τον περίμενε ο Κώστας. Ενας φίλαθλος του Ολυμπιακού με κινητικά προβλήματα. Ο αρχηγός των «ερυθρόλευκων» τον συνάντησε, του έδωσε μία υπογεγραμμένη φανέλα και βγήκε μία φωτογραφία μαζί του.